Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Producenci
Opinie o produktach
  • E-mail:sklep@mksklep.pl
  • Telefon+48 662882795
  • Godziny działania sklepupn. - pt. 10 - 18
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

EQUIPUR Amino 3 kg

VETRIPHARM

Dostępność:chwilowo niedostępny

Czas wysyłki:chwilowo niedostępny

Koszt wysyłki:od 18.00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 18.00 zł
Odbiór osobisty - 0.00 zł

Numer katalogowy:8200239

Stan produktu:Nowy

Cena: 479.00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

• Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Bogaty w aminokwasy, do budowy mięśni i kości z esencjonalnymi aminokwasami – lizyną, metioniną i wapnem dla dobrego umięśnienia.
Podanie EQUIPUR - amino skutecznie równoważy niedobory aminokwasów : lizyną, metioniną i treoniną oraz minerałem wapnia.
Wspomaga konie sportowe i rozwój źrebiąt, kości i tkankę łączną.
Wydajność mleka u klaczy wzrasta, a u starszych lub chorych koni można zapobiec lub znacznie opóźnić zanik mięśni.

Składniki analityczne
Białko surowe 59,6%
Tłuszcz surowy 0,8%
Włókno surowe 0,8%
Surowy popiół 15,0%
Wapń 1,8%
Magnez 0,2%
Sód 0,5%

Dodatki żywieniowe na 1 kg
L-lizyna 350.000 mg
DL-metionina 200.000 mg
L-treonina 50.000 mg

Dodatki technologiczne:
Kieselguhr 100.000 mg
Monowodorek L-lizyny

Skład :
Płatki owsiane, węglan wapnia, koncentrat białka sojowego.

Dawkowanie
Źrebięta, młode konie i kucyki: 25 g dziennie
Konie sportowe i hodowlane (500 kg): 50 g dziennie

Okres karmienia
Aby uzyskać maksymalną skuteczność, produkt ten powinien być stosowany przez okres co najmniej 6 tygodni.
Karmienie przez dłuższy czas lub przez cały rok nie stwarza żadnych problemów i będzie korzystne.

Zgodnie z przepisami antydopingowymi i zasadami kontroli leków "Deutsche Reiterliche Vereinigung (FN)" dopuszcza się stosowanie tego produktu podczas zawodów (zgodność z ADMR).

Opakowanie
3 kg

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Nie pokazuj więcej tego komunikatu