Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Suplementy dla koni » Układ pokarmowy koni » PLUSVITAL Marine Blend 3000 g.
Producenci
Opinie o produktach
  • E-mail:sklep@mksklep.pl
  • Telefon+48 662882795
  • Godziny działania sklepupn. - pt. 10 - 18
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

PLUSVITAL Marine Blend 3000 g.

PLUSVITAL

Dostępność:chwilowo niedostępny

Czas wysyłki:chwilowo niedostępny

Koszt wysyłki:od 18.00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 18.00 zł
Odbiór osobisty - 0.00 zł

Numer katalogowy:840002

Stan produktu:Nowy

Cena: 257.00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

• Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kompleksowy naturalny suplement na bazie alg morskich. Marine Blend to unikalna mieszanka 8 rodzajów brązowych, zielonych i czerwonych alg.
Nowoczesne praktyki zmieniły naturalne odżywianie konia.
Wysokoskrobiowa dieta, stres i konkurencja mogą spowodować zaburzenia układu trawiennego, co w efekcie prowadzi do spadku stanu zdrowia i kondycji.
Algi morskie są podawane koniom od wielu lat.
Do tej pory praktykowano podawanie tylko jednej odmiany, która nie zawsze była odpowiednia dla konia.
Jest to połączone działanie tych rodzajów alg, które mają wpływ na zdrowie, a w szczególności układ pokarmowy konia.

Właściwości:
PLUSVITAL MARINE BLEND to w 100% naturalna, starannie dobrana mieszanka alg zebranych z Atlantyku u wybrzeżu Irlandii i Pacyfiku.
Wyjątkowy dodatek ma na celu wspieranie zdrowia i wydajności konia i zapewnić lepsze wykorzystanie składników pokarmowych z paszy.
Mieszanka Marine nie zawiera zakazanych substancji.

WITAMINY I MINERAŁY
Dodatek ten oferuje szeroką gamę naturalnych witamin i minerałów, które zapewniają witalność oraz odpowiednie trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Wykazano korzystny wpływ alg morskich na jakość okrywy włosowej oraz skóry. Algi wpływają kojąco na przewód pokarmowy (konie z chorobą wrzodową) oraz pomagają w wyciszeniu koni niespokojnych.

DOBRE BIAŁKO
Marine Blend jest bardzo dobrym źródłem białka, zawierający lektyny oraz aminokwasy, które są materiałem budulcowym mięśni.

PRZECIWUTLENIACZE
Przeciwutleniacze to cząsteczki potrzebne do zapobiegania gromadzeniu się wolnych rodników w organizmie. Plusvital Marine Blend jest naturalnym źródłem antyoksydantów, takich jak związki fenolowe oraz pigmenty.

WSPIERANIE UKŁADU POKARMOWEGO
Czynniki takie jak stres i niezbilansowana dieta mogą powodować niekorzystne zmiany w przewodzie pokarmowym, zaburzenia mikroflory jelitowej, wrzody żołądka i słabą przyswajalność składników odżywczych. Marine Blend zawiera alginiany, znane ze swoich zdolności do okalania przewodu pokarmowego (a w szczególności wrażliwego obszaru żołądka) ochronną powłoką.

OMEGA – 3
Kwasy tłuszczowe, takie jak EPA i DHA, pochodzą z alg i są metabolizowane do prostaglandyn, które wspomagają walkę ze stanami zapalnymi.

WĘGLOWODANY
Marine Blend zawiera karagen. Ten polisacharyd jest źródłem błonnika rozpuszczalnego. Karagen jest znany ze swoich właściwości hipoglikemizujących. Może być przydatny w leczeniu schorzeń takich jak ochwat, choroba Cushinga

Składniki analityczne:
Białko surowe 8%
Tłuszcz surowy 3%
Popiół surowy 40%
Włókno surowe 5%
Chlorek sodu 2,5%
Potas 0,5%
Siarka 5%
Jod 150 ppm

Dawkowanie:
Konie dorosłe: 45 g. (3 miarki) dziennie
Źrebięta: 15 g. (1 miarka) dziennie
Kuce: 30 g. (2 miarki) dziennie

Opakowanie:
Plastikowe wiaderko 3 kg. z miarką

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Nie pokazuj więcej tego komunikatu